מאמרים

פירוש כל שמות הבנים

שמות שמתחילים באות א.

אבי – בשם זה יש הרבה לוגיקה, יכולת לצפות מהלכים קדימה, דקדקנות וביקורתיות. בשם זה יש הרבה יציבות ועקשנות לדרך מסוימת. אדם בעל שם זה קשה מאוד להניעו מדרכיו. בשם אבי יש יכולת מדיומית גבוהה. בשם אבי יש יכולת מנהיגות והובלה להניע דברים. יש פה חשיבה קונקרטית, איסוף נתונים, תקשורת טובה. רגליים על הקרקע. רגישות פנימית מאוד גבוהה.

להמשך פירוש כל שמות הבנים


 

פירוש שמות לבנות

אביבה – ילדה זו תהיה רגישה מאוד, צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, תימצא בסביבה של מצבים סבוכים ורגישים של האדם. תחפש את החופש והריגושים, קשורה למשפחה, קינאה ורכושנות תהיה נחלתה. בעלת חשיבה קונקרטית.
.
להמשך פירוש כל שמות הבנות


 

פתרון חלומות

פתרונות לחלומות על פי הקבלה הזוהר חז”ל הרמב”ם ועוד….

כמו כן לנוחיותכם פתרון החלומות מופיע לפי סדר האלף בית.

אבטיח בחלום – יפגע בבריאות. (קבלה,זוהר,חז”ל), אבנים – תחושה של עול או רדיפה על ידי אחרים . (מקורות אחרים), אווזים בחלום : חלום על אווז – יצפה לחוכמה. (קבלה,זוהר,חז”ל), אוויר בחלום – הרואה עצמו באוויר סימן כי צריך לעשות תיקון. (קבלה,זוהר,חז”ל), אויב – הצלחה חומרית (מקורות אחרים)

להמשך כל הסמלים בחלום


 

מספר הבית

התדר של מספר הבית יוצר את ההשפעה על באי הבית, כל מספר בית יש בו את הדברים החיוביים ומצד שני יש בו את הצדדים השליליים, לכן צריך לעשות השתדלות כדי לנצל את הדברים החיוביים במספרים.

להמשך כל מספרי הבית ובמה מתאים לכם לעסוק


 

יום הלידה שלך ותכונות האופי

תורת הנומרולוגיה עושה שימוש בשני מרכיבים עיקריים – תאריך הלידה ושם האדם. יום הלידה מייצג את “המתנה”, את העוצמה דרכה אנו רוצים לבטא את עצמנו ואת ההישגיות. לכן יום הלידה הוא מרכיב חשוב בבחירה המקצועית של האדם.

להמשך יום הלידה שלך – מרתק


 

Call Now Button