מן העיתונות

מן העיתונות1

צליל אסולין מעידה על עצמה שכבר בגיל צעיר מאוד החלה לראות ולהבין שהגיעה לעולם עם כלים מופלאים, יכולת על חושית מפותחת, אינטואיציה חזקה מאוד ועוד… בגיל מאוחר יותר, למדה “להתחבר” לשורש הנשמה של בני אדם עם בעיות ולעזור להם בעזרת אנרגיות מהבורא.

מה מייחד אותך לעומת מטפלים אחרים?
“אני רואה בטיפול ההוליסטי מפגש בין שתי נשמות, שנועדו להיפגש כיוון שיש להן עבודה משותפת לעשות, כאשר דרכי ההתנהלות וההתנהגות שלנו בתחומים מסוימים בחיינו נמצאים בחוסר איזון, בחוסר מודעות או שהם חוזרים על עצמם שוב ושוב ללא שינוי כלשהוא. כאשר אנו מרגישים כאילו הגענו לדרך ללא מוצא ואין תקווה, שאנו לא מצליחים לפרוץ את המעגל ולצאת ממנו – סימן שצריך להיעזר באדם חיצוני ואובייקטיבי שיסייע לנו. אני יכולה לומר שבמהלך חיי צברתי ניסיון רב בכל התחומים, והיום אני מעניקה עזרה לאנשים בפתרון בעיותיהם, דרך איזון הגוף, הנפש, הרוח והנשמה. אני מרפאה משורש הנשמה, אני קשובה, אמפטית, מקצועית ובעלת ערכים של אהבת הזולת. זה בנפשי ויש לי את זה באופן טבעי .”

איך את רואה את תפקידך?
“אני רואה דברים, מעבירה אנרגיות ריפוי וגם מלווה רוחנית כבר שנים רבות. המומחיות שלי היא תהליכי התפתחות וצמיחה ואני יודעת איך לעזור לאנשים להגשים את המטרות שלהם ולחיות חיים מספקים ומאושרים .מטרתי בטיפולים השונים היא לסייע לאנשים לקדם ולפתח את חייהם האישיים הרבה יותר רחוק וגבוה ממה שהם עצמם חושבים שאפשרי… להעצים אותם ולהקנות להם ביטחון. תפקידי הוא לעזור לאנשים בכל תחום שיצטרכו, וכמו כן לעזור למי שזקוק ורוצה בכך – בבניית חזון וליווי בעשייה ובביצוע, כל זאת, על הצד הטוב ביותר. אני יודעת לתת למטופלי את הידע המדויק שיעזור להם ליצור שינוי חיובי בחיים ותמיכה מתמשכת כך שיפעלו מתוך ידיעה עמוקה וודאית שתמיד יוכלו לפנות אליי שוב”.

אילו מטרות ניתן להשיג?
“בעזרת הטיפול והייעוץ אני מאפשרת לאנשים לצמוח באהבה, בנינוחות, שלמות והרמוניה בתוך עצמם ולחבר בין הרצוי למצוי: בין מה שהם רוצים לבין מה שקורה במציאות ובתחומי החיים השונים ובמערכות היחסים שלהם. מאז ומתמיד היה בי רצון ויכולת לעזור, לשמח, להיות אוזן קשבת ומדריכה. ככל שחלפו השנים, הבנתי שיכולת הריפוי, הייעוץ הרוחני והחיבור לנשמתו הגבוהה של האדם זה מה שהיה קיים בי והתפתח עוד יותר עם הזמן”.

באילו אמצעים ושיטות את משתמשת?
“אני נעזרת בכלים שלובים ומשולבים: פסיכותרפיה, דמיון מודרך, קלפים טיפוליים, הילינג אנרגטי, כירולוגיה, תקשור ונומרולוגיה. מעל לכל – אני מאמינה ביכולות שלי לחולל שינויים רצויים בחייו של המטופל בתחומים בהם הוא מתקשה, להביא אותו להכיר ביכולות הטמונות בו לממש את עצמו ולחולל את השינוי שהוא עצמו שואף להגיע אליו. המטרה העליונה היא- העצמה אישית והצלחה”!

הם חייבים להגיע למפגש אתך או אפשר להיעזר גם אחרת?
“אני נותנת מענה מדי יום לעשרות לקוחות מרוצים … יש רבים שמתחילים את היום בשיחת טלפון איתי, מוקדם בבוקר… בגלל החשיפה הגדולה שלי בפייסבוק, יש לי גם לקוחות רבים מעבר לים ואיתם אני מדברת בסקייפ. אנשי עסקים רבים ובכירים מבקרים אצלי באופן קבוע לפני קבלת החלטה חשובה ומכרעת”.

מה המסר שלך?
“ברגע שאנו מחליטים לקחת אחריות אישית על חיינו, התנהגויותינו ורגשותינו ולטפל בנפש ובנשמה שלנו – אז אנו מתחילים להחזיר לעצמנו את הכוח והיכולת ליצור מחדש את מציאות חיינו כפי שהיינו רוצים לחוותם באמת. אני מאמינה שיש בידנו בחירה בתחומים רבים של חיינו. לא פעם, קשה עלינו הדרך והחיים מאתגרים אותנו. לעיתים אנו לא יודעים מה לעשות, כי אין לנו גישה לתת מודע ולדפוסים הנעלמים שמנהלים אותנו. אנו כבולים בתוך ‘התבניות’ של עצמנו ושל אלה שגדלנו איתם. זה לא קורה סתם. זה לא במקרה. צריך לעשות מעשה, לשים לב, לשנות משהו ובשביל זה אני פה. אני פה בשביל לעזור ולהאיר את הדרך”.

את יכולה לספר על מקרה אחד של מטופל?
“כן אני יכולה לספר על מקרה מרגש שקרה. לפני מספר שנים הגיע אליי מצפון הרחוק של הארץ בשעות הערב המאוחרות, בחורה מאוד צעירה וברגע שהיא התיישבה “קראתי” את סיפורה … אני התחלתי ושאלתי אם היא בהריון למרות שלא ראו כל סימן אליה ואז היא פרצה בבכי עמוק וסיפרה לי שאם משפחתה תדע על כך זה יהיה סופה … בבדיקות שעשיתי בעזרת הכלים והמומחיות שלי הרגעתי אותה שלא יקרה לה מאומה ויתרה מכך אביה יהיה הסנדק של בנה היא הסתכלה בי בצורה תמוהה היה קשה לה לקבל את דבריי… ואכן אחרי היעלמות של תשעה חודשים ממשפחתה ולאחר לידתה היא התקשרה לבשר להם בפחד נוראי על לידתה… הוריה קיבלו זאת ואף שמחו… ויתרה מכך כפי שאמרתי לה אביה היה הסנדק בברית בנה”.

צליל אסולין התחילה לטפל באנשים מאהבה ונשארה מבחירה… “המקצוע שלי זה חלק ממני. אני מאמינה כי בעולמו של אלוהים שום דבר לא קורה ב’מקרה’ וכי לכל אדם תפקיד או משימה שעליו למלא בתקופת חייו כאן, על פני האדמה. אני קוראת לזה ‘שליחות’ ולמזלי הרב, אני מצאתי את הייעוד שלי”!

Call Now Button