תחזית אסטרולוגית שנתית

השנה היא שנה של הרבה התחלות חדשות – כמו גם קונפליקטים ודברים שמסתיימים. לקראת אמצע השנה (בסוף חודשי האביב) התחושה באוויר צפויה להיות תחושת מיצוי, והשנה כולה מתאפיינת במעין “נדנוד” בין התחלות לסופים, בין שמחה לקונפליקט. מה צפוי לנו  השנה

הנה התחזית השלמה, מחולקת לפי מזלות.

מזל טלה – קונפליקט בין עבודה ומערכות יחסים

עבור הטלאים, השנה תתאפיין בהרבה התרגשות, בעיקר בשל שפע של התחלות, בעסקים ובזוגיות. השנה מביאה עמה המון פוטנציאל לממש פרויקטים שנמצאים אצלכם “במגירה” מזה זמן. עכשיו הזמן לפתוח את המגירה, לנקות אבק ממיזמים עסקיים וחלומות ישנים העוסקים בקריירה שלכם – ולבדוק איך אפשר לצאת לדרך ולממש אותם. השנה היא גם שנה מלהיבה בכל הקשור לאהבה, וזהו זמן טוב עבור זוגיות חדשה או עבור תכנון ילדים והולדה. החל מחודש אוגוסט תוכלו לחוש כי האנרגיות המלהיבות של ההתחדשות שוככות במקצת, ומאוגוסט עד סוף השנה זה יהיה זמן טוב לנוח, לאסוף וליהנות מתוצרי המאמצים שלכם בחלקה הראשון של השנה, ולשמור על פרופיל נמוך. השנה תהיה עבורכם זמן טוב עבור התפתחות אישית והרחבת אופקים, ולמתעניינים בלימוד מקצוע, צמיחה והרחבת הידע – השנה זה יהיה נפלא לעשות כן.

מערכות יחסים: עד אוגוסט תהיה הרבה התלהבות, כמו גם חוסר איזון. עם התקדמות השנה, תגלו יותר רצון לשמור על הקיים ויותר יציבות במערכות היחסים שלכם.

כספים ועבודה: תחילת השנה היא זמן טוב להתחיל מיזמים חדשים, תקופה סוערת וגם רווחית עבורכם, זמן טוב לבצע השקעות, גם אם ספקולטיביות או מסוכנות. לקראת הקיץ מומלץ להחליף אווירה לקראת איסוף רווחים מהשקעות שכבר נעשו והפחתה בכמות המיזמים וההתחלות החדשות שלכם.

מזל שור – צמיחה והתחדשות

סוף סוף, לאחר כשנתיים לא פשוטות, תוכלו להרגיש ירידה בכמות המתחים והלחצים בשגרת היום יום, בעבודה ובבית. זה הזמן לחשוב קדימה ולנסות לשלב קידום אישי עם מינימום נטילת סיכונים. הרעיון של קידום והתקדמות הוא רעיון מבורך עבור השוורים השנה ועם זאת, מומלץ לא “לקפוץ מעל הפופיק” או לנסות לאתגר את עצמכם באופן ספקולטיבי במיוחד – לכו על בטוח, ובחרו באפשרויות מגוננות על מנת לאפשר לעצמכם מנוחה ראויה לאחר שנתיים של חוסר שלווה.

אם בשנים האחרות אופיינתם בגישה נוקשה, בלתי מתפשרת, אם הייתם נוחים לכעוס והיה קשה ללבן אתכם קונפליקטים – כל זה קרוב להסתיים עבורכם ובקרוב תגיע תקופה של הרמוניה וקשרים נינוחים ונעימים. זה יאפשר לגרעין חדש של אנשים ליצור אתכם קשרים, כמו גם לסביבה המוכרת שלכם לנהל אתכם דיאלוג באופן חופשי ונעים יותר.

השנה מציעה לשוורים הזדמנות ליישב הדורים, להתפייס, ליזום חידוש של קשרים שהתרופפו או גשרים שנשרפו, ולנסות להחזיר את התנהלות הקשרים שלכם על מי מנוחות.

מערכות יחסים: השנה מביאה עמה הרבה שלווה והרמוניה לזוגיות השוורים, תחושה אשר דועכת קצת בסביבות יוני ומתעצמת שוב בסביבות ספטמבר. זה הזמן קודם כל ליהנות ממה שיש, כמו גם לבנות מערכות יחסים יציבות ופוריות בזוגיות כמו גם במישור העסקי. הרומנטיקה חוזרת בגדול והשוורים מוזמנים לחשוב עם הלב, להתענג על אהבה גדולה ולחוות הרבה פרפרים בבטן…

כספים ועבודה:

השוורים המתאפיינים בנחישות, שלא לומר עיקשות, יחושו ריכוך השנה ועם זאת מומלץ לשים לב במיוחד למערכות היחסים שלכם עם דמויות מפתח בקריירה, כאלה שאתם מרגישים שחשוב שתשמרו איתם על מערכת יחסים חיובית. קו אוויר לפני שאתם עונים, קחו יומיים לחשוב על כל הצעה שתקבלו, ואל “תירו מן המותן”. התקדמות מחושבת וזהירה עשויה להביא אליכם הצלחה ורווחה כלכלית השנה.

מזל תאומים – הרמוניה עם הסביבה

השנה נפתחת עבור בני מזל תאומים בקול תרועה רמה – שפע, יכולות תקשורת וניהול חדות ומדויקות, יכולת גבוהה מהרגיל לשתף פעולה ולבנות פרויקטים ביחד, ומעגל מכרים הולך ומתרחב.

השנה היא כולה בסימן שותפויות, וזה כולל חתונה או מימוש הזוגיות. גם רכישה של בית או בחירות ארוכות טווח בנוגע למקום המגורים, יכולות להתקבל השנה.

מערכות יחסים: אם בשנתיים האחרונות הרגשתם שאתם לא מתקדמים מבחינה זוגית, שמערכות היחסים שלכם לא נושאות פרי ושאתם מגלים קושי בהתחייבות במערכות יחסים – כל זה מסתיים השנה , עם הבשלה פנימית של השינויים האישיותיים והצמיחה האישית שעברתם לאחרונה ויכולת מוגברת לייצר מערכת יחסים יציבה, ארוכה, המבוססת על אמון וקירבה, עם בן או בת זוג.

כספים ועבודה: בחלקה הראשון של השנה, עד אוגוסט, ייתכן שתרגישו שאתם “רודפים אחר הזנב שלכם” עם סידורים קטנים, קצוות לא סגורים, וגם התחושה המוכרת, שאתם לא מקבלים קרדיט על המאמצים שלכם (אל תדאגו, בחלקה השני של השנה תקבלו מספיק קרדיט גם על מאמציכם בעבר).

תפקיד העיסוק המקצועי שלכם השנה הוא בעיקר לאפשר לכם את הנינוחות לקבל החלטות מדויקות ללא דאגה כלכלית בתחום הזוגיות והמשפחה, כמו הבחירה להתחתן או לרכוש בית.

מזל סרטן – תכנון אסטרטגי ושינויים ארוכי טווח

מזל סרטן יחגגו השנה שנה של שפע, בעיקר (אם כי לא רק) בתחום הכלכלי. זו השנה לסגור את המינוס, לקחת קורס בהתנהלות כלכלית נכונה ולהתחיל לנהל את עסקיכם באופן מבוקר ומושכל – השנה, יש לכם את הקרקע והאפשרות לעשות כן!

השנה תהיה שנה טובה עבורכם, בני מזל סרטן, להגדיר מטרות ארוכות טווח במישור העסקי ובתחום הקריירה, כמו גם במישור האישי ובהיבטים של צמיחה והתפתחות (גם מקצועיים).

בחודשי האביב (מרץ-אפריל) תתבקשו להשקיע בעבודה, ועם סיומה של תקופה עמוסה בקריירה, לקראת סוף האביב, יהיה זמן טוב לארוז מזוודות ולתכנן לכם חופשה ארוכה ונעימה בחברה טובה.

זו גם שנה נפלאה להשקיע בעצמכם – הירשמו למכון כושר, מצאו חבר או חברה להליכות משותפות בבוקר או בערב, השקיעו בתחביבים שלכם ועשו בדיקות רפואיות שגרתיות.

מערכות יחסים: השנה תזמן לכם שפע של הזדמנויות להרחיב את מעגל המכרים שלכם, הן מבחינה עסקית והן מבחינה אישית. זו תהיה שנה טובה להתחתן, להיכנס להריון, לעבור דירה או לתכנן מעבר משמעותי עבור המשפחה. ייתכן שתמצאו את עצמכם מטפלים ותומכים בחברים או בני משפחה שיוכלו להיעזר בכם.

כספים ועבודה: השנה היא שנה טובה לתרגל את יכולות הניהול והחדרת המוטיבציה שלכם. בתחום העסקי תתבקשו השנה לא אחת לגלות כושר מנהיגות ו”ללכת עד הסוף” עם רעיונות שהבאתם לארגון או לעסק. שידור אמונה והתלהבות ביחד עם התקדמות מתונה ומושכלת יביאו איתם הצלחה. עסקיכם וההכנסות שלכם צפויים להאט בסוף הקיץ (אוגוסט-ספטמבר) ולאחר תקופה של פסיביות, לחזור לשגרה בסביבות אמצע עד סוף ספטמבר.

מזל אריה – שנה שפותחת דלתות

יופיטר מלווה את בני מזל אריה ומביא אליהם שימחה, אופטימיות, והתנהלות קלילה וזורמת, מה שיאפיין כמעט את כל השנה שלכם – עד לחודש אוגוסט. זה הזמן לנצל הזדמנויות, לבצע שינויים בחיים, לקחת אתגרים שאולי פעם חשבתם שלא תצליחו לעמוד בהם, לפתוח לעצמכם דלתות ולאפשר התקדמות במעברים שאולי חשבתם שהם סגורים בפניכם.

במיוחד השנה, אופטימיות וגישה חיובית יסייעו לכם להתמודד עם תקופות מורכבות יותר, במיוחד כשלא הכול מתנהל כפי שדמיינתם אותו. תרגול של שחרור ו”זרימה” עם מה שיש, יכולים לסייע לכם לצלוח מכשולים עם פחות כאב לב…

מערכות יחסים:  השנה תהיה מעניינת עבור בני מזל אריה ש”מחפשים את עצמם” בתחום מערכות היחסים. ענייני הלב אינם מגיעים לכדי התרה או פתרון במהלך השנה, וייתכן שהשנה היא לא הזמן המתאים למציאת האיזון והשלווה שאתם מחכים לה. במערכות זוגיות קיימות, תמצאו רוך חדש ויכולת נתינה שלא ידעתם שיש בכם, ואתם מסוגלים לגרום לבני / בנות הזוג שלכם הרבה אושר השנה. הטיפ הרומנטי שלנו אליכם, אריות, השתדלו לוותר על “הדרך שלכם” בכל מה שקשורה לענייני הלב, ואפשרו מגוון של דרכי פעולה גם עבור עצמכם וגם עבור השותפים שלכם, על מנת להגיע לזרימה והרמוניה ולהפחית קונפליקטים בעניינים פעוטים.

כספים ועבודה: (בערך אוגוסט-ספטמבר) אתם צפויים להידרש להוצאה גדולה – אולי השקעה במיזם עסקי, אולי גיוס כספים למטרה אחרת. השקעה, מחויבות, ועבודה  קשה, יובילו אתכם להישגים גדולים גם בתחומים העסקיים השנה.

מזל בתולה – מוצאים מחדש את ה”ביחד

אתם מתחילים את השנה באותה תחושת הצעידה במקום שאיתה סיימתם את השנה הקודמת. אם אתם מרגישים שהמאמצים שלכם אינם נושאים פרי, שאתם נמצאים במעין מצב של “פול גז בניוטרל” בחודשים האחרונים – אל דאגה. החל מהרבע השני של השנה תוכלו לחוש כי אתם נדרשים לפחות ופחות מאמצים, וסוף כל סוף, הדברים מתחילים לזוז עבורכם.

אתם צפויים להידרש לענייני בירוקרטיה, כולל תשלום קנסות ודו”חות. התחושה שאתם לא מצליחים להביא פרויקטים לקראת סיום, התחושה הזו שהסיום כל כך קרוב אבל בכל זאת הוא לא מגיע, תתחלף במהלך הרבע השני של השנה בתחושת הצלחה ומימוש עצמי, עם הסיום המוצלח של עניינים שהיו תקועים.

האתגר שלכם לאורך השנה הוא לצלוח מתוך אמונה את סיום תקופת התקיעות שלכם, ולא לתת לדיכאון או למלנכוליה יותר מדי מקום בחיים. החזיקו מעמד, והכינו את עצמכם לסיום התקופה הקשה.

מערכות יחסים: המחצית הראשונה של השנה (עד יוני) תתאפיין עבור בני מזל בתולה ברומנים קצרים ומלהיבים או בתקופות פריחה בזוגיות. זה אינו הזמן לקפוא על השמרים! בין אם אתם בזוגיות או מחפשים כזו, זה הזמן לקחת את המושכות לידיים וליזום דייטים רומנטיים, מחוות של אהבה או גילויי חיבה. יוזמה זו תביא לכם ולבני/בנות הזוג שלכם אושר. לקראת יוני בני מזל בתולה מתכנסים לקראת הצורך במשהו יציב יותר.
השנה עבור בני מזל בתולה היא שנה פורייה לבנייה והתחדשות. זה הזמן להרחיב את הבית או להתחייב לשיפוץ שאתם חולמים עליו.

כספים ועבודה: זה הזמן לסלוח לעצמכם על שגיאות שעשיתם בעבר, על מנת לפנות את כל האנרגיה להתקדמות כלכלית עכשיו. לקראת סיום השנה תגלו שאתם לא מצליחים לחסוך כסף, לכן תנהגו בחוכמה אם תחסכו כבר מעכשיו לקראת חודשים אלה שבהם אתם צפויים להוצאות מרובות. הרבעון השלישי של השנה יהיה זמן טוב לשינוי מהותי בקריירה, כולל הקמת עסק חדש.

מזל מאזניים – התמקדות בחוויה, ולא רק בהשגת המטרה

השנה מביאה איתה הרבה הצלחה, אופטימיות, וקסם אישי אל בני מזל המאזניים. הרבה אהבה, כולל נישואין או מיסוד היחסים, והצלחה במערכות יחסים אישיות ובעסקים, יהיו כולן מנת חלקכם אם תשכילו לאפשר לשפע הזה להגיע אליכם, על ידי שמירה על אופטימיות. מה נדרש מכם? לא ליפול לדאגנות היתר או לניתוח העודף השכלתני שלעיתים מאפיין אתכם.

זוהי השנה עבורכם להקדיש תשומת לב לאחרים. אם זה בן או בת זוג, אם זה ידיד קרוב או בן משפחה שנדרש לסיוע – זהה הזמן להפשיל שרוולים ולהציע את עזרתכם. אם אתם מרגישים שיש לכם מה לתת, דעו כי יציאה מתוך עצמכם וסיוע לאחר יביאו עמו שפע רב של תשומת לב ומשאבים עבורכם.

אם אתם חשים מתח נצבר או נדרשים לשעות עבודה ארוכות מהרצוי לכם – נמליץ לכם לנתב את המתח הזה לכיוון של פעילות גופנית, כמו הליכה, ריצה או שחיה, שיאפשרו לכם לא רק את היתרונות הבריאותיים של פעילות ספורטיבית, אלא גם זמן איכות עם עצמכם לליבון נקודות חשובות והגדלת הסיכוי שתצליחו פשוט “לזרום עם זה”.

מערכות יחסים: השנה אתם נקראים לוותר על הציניות האופיינית לכם ועל הניתוחים השכלתניים דרכם אתם רואים את מערכות היחסים שלכם. זה הזמן ללמוד לחשוב “מהלב”. תרגלו גילויים של זרימה או גמישות, נסו לשמור על איזון פנימי גם כשהדברים לא בדיוק מתנהלים כמו שתכננתם. נסו להזכיר לכם שכל אדם – גם השותף או השותפה שלכם – מכיל בתוכו עולם פנימי עשיר של רצונות וחששות, וזה בסדר גמור אם הדברים שאתם חולקים לא יוצאים ממש בדיוק כמו שדווקא את/ה היית רוצה.

כספים ועבודה: השנה, אתם חשים בשלים, בעלי עוצמות פנימיות וידע רב, וזה אולי הזמן לחפש להרחיב את הידע ואפילו את תחומי העיסוק שלכם עם לימודים והתמקצעות. אם מעניין אתכם להתקדם בסולם ההיררכיה בארגון – לימודים רלוונטיים (כמו קורס מקצועי, תואר שני רלוונטי או יציאה להשתלמות) – יקרבו חלום זה ויהפכו אותו אפשרי.

החצי הראשון של השנה (בערך עד מאי) יתאפיין בתחושת חוסר עצמאות, חוסר מוכנות, חשש לפרוש כנפיים. זהו שלב ההכנה שלכם, ואתם מוזמנים לקחת את הזמן להצטייד ולהתכונן לקראת המחצית השנייה של השנה בה אתם צפויים לזהות גם את ההזדמנות וגם את האומץ שבכם, לפרוס כנפיים.

מזל עקרב – תחזית אופטימית במיוחד

תקופה ארוכה של מאמצים גדולים תסתיים עבורכם השנה, ואתם תחושו אבן שנגולה מעל ליבכם ומשא כבד שמשתחרר מהכתפיים. כן, אחרי כמעט שלוש שנים של לחצים והתקדמות איטית ומלאת מכשולים – צפויה הקלה משמעותית, ועמה הצלחה השנה.

זהו זמן מצוין לשבת עם נייר וכלי כתיבה, ולהגדיר לעצמכם מטרות מבחינה אישית ועסקית. עם תחושת הכובד המוסרת מכם ותחושת היכולת המתגברת, תוכלו לתכנן את העתיד הנראה לעין ואז להתחיל לכוון את חייכם לכיוון הרצוי לכם. בהגדרת המטרות שלכם, היו מעשיים אך גם אופטימיים, ותנו לעצמכם קרדיט – מעכשיו תוכלו יותר ממה שהצלחתם להשיג בשנתיים וחצי האחרונות…

חודשי הקיץ של שנת השנה (החל מיולי) צפויים להביא עימם גשם של אירועים משמחים, הזדמנויות ושינויים. אם יישמתם את עצתנו מהפסקה הקודמת, זה הזמן לתלות את רשימת היעדים שלכם לשנה זו ולהשתדל שלא לאפשר לאנרגיות המלהיבות של הקיץ להסיט אתכם (יותר מדי) מהתכנון.

עם שוך הקיץ, בסביבות אוקטובר, האנרגיה מתחלפת בחייכם ואתם מתחילים להרגיש, שמה שהשקעתם בו, הוא נכס שיהיה שלכם לתמיד.

מערכות יחסים השנה תביא עמה אנרגיות חדשות לכל הקשור במערכות היחסים, הרומנטיות והלא רומנטיות שלכם. זה הזמן “לרענן את השורות”, לחדש את הרומנטיקה ולחפש חידושים, במערכת יחסים קיימת או חדשה. לרווקים שבינינו, טיול לחו”ל עשוי להוליד קשר חזק ובלתי צפוי…

ייתכן שהשנה תמצאו את עצמכם נדרשים (או מתקשים) לגלות סבלנות כלפי ההעדפות והתחביבים של בני זוגכם. השתדלו להזכיר לעצמכם שבן / בת זוג טובים הם קודם כל אנשים מסופקים, ולפרגן לבן / בת הזוג על עיסוקיו האישיים. אין מקרב יותר ממילה טובה על מימוש של תחביב, גם אם האמת היא שאתם חושבים שיש פה חוסר כישרון בולט…

כספים ועבודה: בתחום הקריירה והפיתוח האישי השנה, ניראה כי אתם עושים חייל, הן בהיבט הבין-אישי והן בהיבט הטכני-מקצועי. זה הזמן ללמוד אודות האצלת סמכויות ולנצל את הקסם האישי שלכם על מנת לרתום לפרויקטים שלכם אנשי מקצוע שיסייעו בהצלחתם.

מזל קשת – אמון עצמי והתגמשות

אם חשתם שהגעתם למעין שלווה כזו, עם עבודה בטוחה, בית ומשפחה, אם חשתם שכל מה שנשאר לכם זה להמשיך בשגרת חייכם ולשמור על הסטאטוס קוו – השנה , קשתים יקרים, עשויה להפתיע אתכם – בתחילתה בתחום הזוגיות, ובחלק השני שלה – בתחום הקריירה וההתפתחות האישית.

אם אתם נוטים לפקפק בעצמכם או לחוש חוסר ביטחון – זו תהיה המהמורה העיקרית שעליכם להתמודד עמה השנה. אמון בעצמכם ישפר את מצב הרוח שלכם, כמו גם את יכולתכם להצליח השנה.

אתם מתחילים כעת שנה שהולכת להיות לא פשוטה עבורכם, שנה שבה תידרשו להרבה מחשבה יצירתית כמו גם התקדמות זהירה ומתוכננת מראש (בעיקר בתחומי הפיננסים). קחו אוויר, תגידו לעצמכם כמה נפלאים אתם, וצאו לדרך!

מערכות יחסים: אם עברתם תהליך של שינוי אישי בשנים האחרונות, השנה מביאה אתכם לכדי מימוש ומציאת איזון בין ה”אני” החדש שלכם לבין הסביבה המקיפה אתכם. קבלת עצמכם והימנעות משיפוט עצמי השנה (או בכלל…) יסייעו לכם להגיע לאינטימיות ארוכה ומספקת עם בן / בת הזוג שלכם. ניראה כי עד יוני אתם צפויים לחוש געגוע לבן / בת הזוג – אם זה בשל פרידה, התמסרות שלהם או שלכם לקריירה או אם בשל נסיעות עסקיות – הקרבה תיווצר מחדש, והגעגוע ייפסק עם תחילת האביב.
זה הזמן להקשיב לעצת חברים (לא חייבים לקבל כל עצה…), ולהקפיד על השארה של מספיק מרחב אישי לקרובים עליכם, תוך התגמשות וויתור על עקרונות שאולי לסובבים אתכם קצת קשה לחיות איתם.

כספים ועבודה: השנה, אתם מוזמנים לצאת מאזור הביטחון שלכם ולקחת סיכונים מחושבים. אם זה בהשקעות, בהתקדמות עסקית או בפיתוח אישי בנושאי הקריירה, הבחירה שלא לקפוא על השמרים תפתח עבורכם שפע של דלתות חדשות – במיוחד החל מיוני ולאורך המחצית השנייה של השנה.

מבחינה כספית, ייתכן שתתפתו להוציא כספים על פרויקטים רק בשביל להוכיח לאחרים שאתם מסוגלים או צודקים. ייתכן שאתם צודקים וייתכן שאתם טועים – מה שבטוח הוא, שיהיה לכם פחות כסף בעו”ש…

מזל גדי – בין מחויבות לחופש

גדיים, ניראה שהשנה תאלץ אתכם להתמודד עם הפחדים שלכם… אם עד היום פחדים אלה עצרו אתכם ומנעו מבעדכם להשיג ולממש את עצמכם – השנה ניראה יהיה כי אין מנוס אלא לכבוש את הפחד וללכת אחרי הלב, להשיג לעצמכם את המשאלות שלכם. לא רק עם הפחדים שלכם תמצאו את עצמכם מתמודדים – השנה היא בדיוק הזמן לבחון ולהוציא אל האור טראומות ישנות ודפוסים מילדות שכבר לא משרתים אתכם, על מנת להפוך את הגדי שבכם לפנתר צעיר ולכבוש את פסגת הררי החלומות שלכם.

מסע מרתק של התפתחות אישית, אולי אפילו רוחנית, מתדפק השנה על דלתותיכם. זה הזמן לחשוב היטב מה אתם מקווים להשיג בחיים – מבחינה אישית, רגשית וכולי, ולצאת להשיג את זה…

את השנה שלכם יאפיין הקונפליקט בין ההתפתחות האישית המואצת שלכם והרצון לשקט, חופש ועצמאות, לבין המחויבויות, הדרישות והציפיות מכם. כאן, תמצאו את עצמכם מלהטטים בין רצונותיכם לרצונותיהם של אחרים ותצטרכו לבחון בכל זמן מהי הבחירה האופטימאלית, מי מתאכזב יותר ומה משרת הכי טוב את הדרך שלכם.

מערכות יחסים: מבחינה רגשית זוהי שנה נפלאה עבור הגדיים, שמתחברים אל העולם הרגשי שלהם בצורה חדשה ועמוקה יותר, ומוצאים בעצמם רכות חדשה. זוהי שנה עם אותנטיות ייחודית מבחינה רגשית, כך שמערכות יחסים שאינן מושתתות על הבנה והתאמה יתפוררו כנראה, בעוד אלה העוצמתיות, המתאימות והמושתתות על אהבה ואמון הדדי, יפרחו ויזכו לשפע של רגעי קירבה ואינטימיות. השנה היא שנה נפלאה למיסוד קשרים, עבור גדיים גברים במיוחד. גם הרחבת המשפחה היא רעיון נפלא עבורכם הגדיים השנה.

כספים ועבודה: ניראה כי השנה היא לא השנה המזהירה ביותר שלכם מבחינת קריירה, עם העבודה שנדחקת הרחק מאחור ברשימת סדר העדיפויות עם אתגרים שמעודדים אתכם לפרוץ את הגבולות האישיים הישנים שלכם ולייצר “אני” חדש ואמיץ יותר.

מזל דלי – השנה, בגובה העיניים

בני מזל דלי יבלו, כפי הנראה, את השנה בללמוד איך לצאת מהבועה האינדיבידואליסטית של עצמם ולהיות שם עבור האחר. מהמקום הזה, ניראה כי הזוגיות שלהם, או זו שהם יכולים להשיג לעצמם, תשתנה באופן דרמטי, ותהפוך טובה וקרובה יותר. לא רק בתחום הזוגיות נראה שנוי, אלא בשותפויות וידידויות בגל תחומי החיים, בעסקים, בלימודים או בשכונה.

השנה מומלץ במיוחד לשים לב לתזונה ולדיאטה, ולנסות להעדיף תזונה בריאה, מלאה ואורגאנית על פני ג’אנק פוד, אכילה רגשית וארוחות לא מאוזנות. פרגנו לעצמכם דיאטה בריאה לשמירה על גוף בריא שיסייע לכם לעבור את האתגרים לשנה זו.

מערכות יחסים: כאמור, זוהי השנה להקשיב יותר ולדבר פחות. הדליים, המתאפיינים בצורך עמוק לזמן של שקט עם עצמם, יידרשו השנה לצאת מתחום הנוחות שלהם וממש להכיל את בני הזוג שלהם. מי שלא יצליח לעשות כן, עלול למצוא את עצמו חווה פרידה קשה. הטיפ שלנו לדליים בשנה זו, אם כן: הקדישו זמן להקשבה לבני הזוג שלכם, פרגנו להם וגלו אמפתיה. אהבו אותם על תכונותיהם, יכולותיהם והחולשות שלהם ותגלו חיי אהבה קרובים שלא ידעתם.

כספים ועבודה: זה הזמן לשמור את מה שיש – גם אם במאמצים גדולים ביחס לעבר. שימרו בקנאות על מקומכם בעבודה ונהגו בחסכנות עם הכספים שיש ברשותכם. זה לא הזמן לצאת להרפתקאות המסכנות את מעמדכם הכלכלי, וגם השקעות בעלות אופי ספקולטיבי נמליץ לדחות לעת עתה. ניראה כי תצטרכו להתמודד עם תחושת חוסר הסבלנות שאתם חשים כלפי מקום העבודה או השותפים שלכם, תחושה שתגיע לשיא בחודשים יוני עד אוגוסט. זה הזמן לקחת נשימה, לסיים את כל הפרויקטים ולהחליט על הצעד הבא מבחינת התקדמות אישית וקריירה, באופן שכלתני (ולא רגשי) ובכובד ראש.

מזל דגים – בחינה מפוקחת של המציאות

השנה, אתם עשויים להרגיש כאילו כל ההתבוננות  על החיים “עלתה כיתה”. התקדמות מקצועית, הגדרה מחושבת של מטרות ויעדים, יצירתיות, ואפילו רומנטיקה – כל אלה מקבלים פרספקטיבה חדשה, דרך המשקפיים החדשות שתמצאו את עצמכם חובשים השנה. זו אינה הולכת להיות תקופה קלה, ולמעשה, אתם מתחילים כעת תקופה של כשנתיים וחצי שבהם דברים לא יגיעו אליכם בקלות – המאמץ יהיה להפוך את החיים שלכם למה שקיוויתם שהם יהיו, לממש את החלומות והיעדים האישיים, המקצועיים והזוגיים שלכם, וזה, הרי, שווה כל פיסת אנרגיה שתשקיעו…

מערכות יחסים: ניראה שהקשיים בהם נתקלתם בשנה שעברה לימדו אתכם דבר או שניים על אהבה, ואתם רואים היום את הזוגיות שלכם באור אחר, מפוכח יותר. אם תדעו לשים את צרות העבר מאחוריכם, לסלוח ולהמשיך הלאה, מובטחת לכם השנה שהיא ירח דבש מתמשך, עם זוגיות קרובה ואינטימית שלא הייתה לכם בעבר. אם אתם רווקים, ייתכן שתתוודעו אל תשוקה חדשה – התשוקה להקים בית ולהתמסד. אין ספק, לאחר שנה שבה עברתם דרך חתחתים, מבחינה זוגית השנה הולכת להיות השנה שלכם, עם המון רומנטיקה, חברות והרמוניה. השתדלו לשמור על דיסקרטיות בכל מה שקשור למערכות היחסים שלכם.

כספים ועבודה: מבחינה כלכלית אתם עומדים על קרקע שאינה יציבה. זו אינה שנה טובה לקחת על עצמכם התחייבויות כלכליות גדולות, הלוואות משמעותיות או לעזוב עבודה אם לא מצאתם אחרת במקומה. השתדלו להתנהל בחוכמה ובמשנה זהירות והימנעו מבחירות אימפולסיביות.

Call Now Button